class="post-template-default single single-post postid-2233 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

Ідеї для вашої вітальні

Вітальня кімната. Сама назва говорить за себе. Від слова гості. Приходить на розум велика, простора кімната. Обов'язково з музикою, хочеться домашній кінотеатр, щоб у свята було весело, а ввечері можна було б подивитися кіно з коханою людиною або просто всією родиною провести вечір за цікавим заняттям. Хочеться вітальню світлу, з красивим стелею і обов'язково з дзеркалом, щоб частина стіни була дзеркальною. Щоб, коли приходили гості, їм не хотілося від туди йти. Рослини — ось ще одна складова відмінною вітальні. Квіти — це повітря, а всі люди люблять чисте повітря, простір і затишок. А затишок у кімнаті допоможе створити великий, бажано кутовий диван. До речі про м'яких меблів, якщо вам вона дорога, можна оновити її зробивши перетяжку м'яких меблів, що допоможе прекрасно вписати її в новий інтер'єр.

Колір, напевно, не так має значення. Акуратні подушки, які завжди прикрашають будь-який диван, будуть тією самою "родзинкою" вітальні. Нехай вони будуть поєднуватися, наприклад зі стінами. До речі, про стіни. Хочеться чогось незвичайного. Обов'язково світлого, нехай кімната здається більше. Це тільки підкреслить красу інтер'єру вітальні. Зрозуміло, що кожен день у вітальні гості збиратися не буде, а для себе коханого, хочеться ще більше затишку. Наприклад, підійде торшер в кутку, наприклад біля дивана. Щоб в дощовий або похмурий вечір, прийти додому, налити чаю і сісти на той зручний диван, включити торшер, укутати в плед і ось воно щастя. Що може бути краще? І йти не захочеться.

А ще, важлива частина — це вікно. Його прикрасити портьєрами. І журнальний столик. Не великий і скляний. Така вітальня тільки надихне на роботу і на бажання придбати ще що небудь нове і цікаве.

Джерело: sammade.ru