class="post-template-default single single-post postid-1160 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

Маленька кухня. Дизайн інтер'єру маленької кухні 6 кв метрів у хрущовці своїми руками. Фото.

Проблема маленької кухні стоїть перед кожним обивателем, який проживає свій вік в старих будинках. Хрущовки однотипні і зазвичай залишають малий політ для нашої фантазії. Проте ж якщо під напружитися, то навіть з захаращеною старої кухні в 6 квадратних метрів можна зробити цукерку своїми руками. Дизайн маленьких кухонь може завдання і не проста, але цілком здійсненне.

Розповім на наочному прикладі як з проблемою маленької кухні впорався я сам … Завжди і всюди вітаються нестандартні рішення, а тим більше вони підходять для маленьких кухонь.

Квартира наша була придбана років 15 тому в п'ятиповерховій хрущовці. Відповідно і ремонт у ній був зроблений у той час. У маленьку кухню 6 метрів квадратних ми впихнули все, що тільки можна: від холодильника до обіднього столу. Не забули і про газову плиту і про безліч шафок по стінах. У той час в квартирі жила моя бабуся і коли я навідувався до неї в гості, то брала вона мене як раз у своїй маленькій кухні, де й одному то обернутися було проблематично … Так, мені було затишно і проводив час з коханою бабулей, але вже тоді став замислюватися як би поліпшити планування бабуліной кухоньки.

Все міняється, час тече … Півтора роки тому, коли ми з дружиною відділилися від батьків і в'їхали в нову — стару квартиру, то проблема маленької кухні стала для нас просто кричущою. Вихід із ситуації знайшов не я, а мій батько, у якого просторову уяву знаходиться трохи на іншому рівні, ніж у мене …

Справа в тому, що спочатку планування нашої квартири виглядала наступним чином: з коридору перший поворот на право на кухню , потім слідом іде поворот на право в кімнату, відповідно кухня і кімната суміжні і розділяє їх суцільна стіна. Батько запропонував поєднати кімнату і кухню, шляхом прорубанія арки в стіні. А поворот на кухню, який мав продовження у вигляді невеликого коридору, розділити на двоє і з боку кухні помістити в нішу, що утворилася холодильник як на фото з низу, а з боку коридору — пральну машину.

Сказано — зроблено … Звичайно довелося робити узгодження перепланування квартири в МВК, але в підсумку воно було того варте. Будинок трусився так, що здавалося ось-ось розвалиться Однак, результат перевершив усі очікування … По-перше сама кухня просторово розширилася, а по-друге і в кімнаті стало більше світла і простору за рахунок одразу двох вікон.

Залишилося продумати дизайн інтер'єру кухні. Ми вирішили не винаходити велосипед і шукати якусь особливу меблі для маленької кухні, а просто замовили вподобаний нам кухонний куточок (дивіться фото вгорі статті). Так як ми любимо світлі тони, то і дизайн вибрали світлий … На підлогу вирішили покласти плитку, стіни обклеїти шпалерами в світлих коричневих тонах. Стеля ми зробили натяжну … Звичайно, якщо ви хочете розширити простір, то краще глянцева стеля. Але ми зробили матовий і він цілком відповідає загальному настрою і дизайну кухні. Кімнату також вирішили зробити у світлих тонах. Таким чином вона стала виглядати як би продовженням кухні, тим самим розсовуючи простір.

Стіл із стільцями ми вирішили поставити в кімнаті прямо при вході на кухню біля арки. Таким чином ми звільнили кухню від зайвих меблів і значно розширили кухонний простір.

Хочу зауважити, що дизайн і інтер'єр нашої маленької кухні в хрущовці повністю нас влаштував і влаштовує донині. Ми постаралися все розташувати компактно і під рукою. Скарг та невдоволень ні від кого не чув. Вийшов сучасний дизайн маленької кухні. Всім дуже подобається

Звичайно в наслідку ми облагородимо арку, купимо новий стіл зі стільцями і взагалі все у нас буде класно в цьому плані .. Головне гарна ідея.

Тим же, хто не хоче або не може робити перепланування в квартирі, можна порадити при виборі дизайну та інтер'єру для маленько кухні розташовувати все якомога компактніше і під руками. Використовуйте вбудовану техніку і висувну меблі (стіл наприклад).

Пам'ятаєте, що чим світліше кольору вашої маленької кухні, чим більше природного та штучного освітлення, тим приміщення кухні буде виглядати об'ємнішим і жвавіше.

Меблі підберіть не громіздка, але як можна більш містку. Для цієї мети підійдуть вузькі кутові шафи.

Все ж головне при виборі дизайну для маленького приміщення — це грамотне використання наданого вам простору.

Удачі!