class="post-template-default single single-post postid-24 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

Які кольори поєднуються в інтер'єрі фотоНевдалі поєднання кольорів

Поєднання фіолетового і чорного кольору роблять простір гнітючим і стислим. Коричневий колір призводить до меланхолії і депресії. Червоні відтінки викликають агресію і нервують. Сірий фон приводить людину в зневіру, сум і пригніченість. Від синього кольору віє відчуттям холоду та вологи.

Магія кольору

Кольори в інтер'єрі відіграють важливу роль. Найважливіше — це дізнатися психологічні особливості мешканців: потреби, звички, спосіб життя. Більшість людей вибирають середовище, в якому вони збираються жити згідно своїм кольоровим смакам, а не віянням модних тенденцій. Всякі поєднання кольорів в інтер'єрі повинні бути красивими, зручними і якісними, і все це повинно бути в гармонії. Найважливіше, вони повинні підходити якоїсь певної сім'ї.

Кожна фарба в палітрі кольорів має свій власний плюс, який робить інтер'єр яскравим, стильним або фантастичним. Щоб створити контрастне поєднання в інтер'єрі, потрібно підібрати антиподи квітів. Маренго і помаранчевий. Жовтий і синій. Колір лайма і фіолетовий. Салатовий колір і рожевий. Яскраво-червоний і зелений.

Якщо ж ви хочете щось оригінальне і елегантне, але при цьому думаєте про те, щоб уникнути різких контрастів, то віддайте перевагу класичним поєднанням. Тепер розберемося які кольори поєднуються в інтер'єрі, сайт ремонт квартири своїми руками призводить нижче їх вдале поєднання.

Підбір кольору в інтер'єрі квартири

  • Сірий з синім, рожевим, блакитним, зеленим, червоним, чорним, жовтим.
  • Фіолетовий з помаранчевим, світло-зеленим, жовтим, золотистим.
  • Бузковий зі світло-фіолетовим, сірим, каштановим.
  • Рожевий з сірим, коричневим, бордовим.
  • Зелений з жовтим, червоним, бордовим, оранжевим, сірим, чорним.
  • Коричневий з сірим, золотистим, рожевим, бежевим, жовтим.
  • Синій з бордовим, червоним, сірим, золотистим.
  • Блакитний з синім, червоним, оранжевим, ясно-фіолетовим.

Колірне наслідування

Різні кольорові композиції постійно стикаються з нашим життям і стають її частиною. Відповідаючи законами поєднання кольорів в інтер'єрі кімнат квартири, різні відтінки передають людині свою енергетику. Кольори заспокоюють, допомагають відволіктися від неприємностей, розслабитися. Кольорові гами немов люди: вони насичують будинку почуттями, мають свій темперамент, викликають апатію і симпатію, наслідують господареві. Саме в гармонії поєднання фарб це все і проявляється.

Пісочні і білі кольори приносять в будинок відчуття прохолоди. До дизайну стилю «патіо» підійдуть меблі бамбукового кольору. Кімнати в смугасто-синьому кольорі або в червоних відтінках здатні замкнути світ всередині будинку, вбираючи в себе яскраве освітлення. Найголовніше, підбирати поєднання під свої психологічні особливості. І не забувайте про підбір освітлення в інтер'єрі, від нього теж багато що залежить.

Джерело: remontkvartiry-svoimirukami.ru