class="post-template-default single single-post postid-1894 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

З чого почати ремонт ванної кімнати?

З чого ж почати ремонт ванної кімнати власними силами. В першу чергу нам потрібні деякі знання про сучасні способи обробки і уявлення про те, який результат хочемо одержати. Без останнього зовсім немає сенсу починати ремонт ванної кімнати своїми руками. Тому походимо на екскурсії.
Було б непогано відвідати магазини та отримати інформацію, які будматеріали і технології обробки в даний час найбільш популярні. Варто, як слід розпитати про це консультантів торгівельного залу.

Солідні компанії зараз приділяють велику увагу підготовці персоналу, тому основну інформацію про сучасні матеріали можна дізнатися саме в магазині. До речі, серйозні магазини можуть надати бригади обробників, наприклад для проведення плиткових робіт, що дуже зручно для клієнта, адже буде з кого спитати за якість виконаних робіт. Визначте ту категорію будматеріалів, які більше вам подобаються і підходять для самостійного ремонту ванної кімнати, і на підставі їх зовнішнього вигляду намалюйте невеликі кольорові замальовки, зобразивши ванну кімнати після ремонту. Ескіз дає не тільки побачити дизайн ванної, але і відзначити всі недоліки і недоліки вашого проекту.

Якщо ж ви не вмієте зовсім малювати, то можна просто подивитися ілюстровану літературу, яка стосується ремонту ванної кімнати власними силами. Зараз це не важко. Є дуже багато періодичних журналів таких як: «Зроби САМ», «Школа ремонту», «Школа ремонту своїми руками», а також безліч сайтів в інтернеті, присвячених ремонту різних приміщень.

Будь-яка школа ремонту рекомендує починати ремонт у ванній кімнаті з створення проекту. На аркуші паперу, у вибраному масштабі чертится план приміщення, з детальним зазначенням розташування вхідних дверей, раковини, ванни та інше. Потім за допомогою даного плану можна приступити до створення нового дизайну ванної та розрахувати потребу в потрібних для ремонту матеріалах. Дизайн ванної кімнати дуже необхідний, так як приміщення це має малу площу і будь-який невірний розрахунок у його оформленні, сильно впадає в очі.

Джерело: sammade.ru